Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber

10 Nisan Polis Günü Kutlandı

10 Nisan Polis Teşkilatının 169. Kuruluş yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde coşkuyla kutlandı. Emniyet Teşkilatının kuruluşu olan 10 Nisan Polis Günü kutlamaları saat:10:00’da Yavuzeli Kaymakamlığı Rumkale Konferans salonunda Atatürk büstüne çelenk konulması ile başladı. Burada düzenlenen program Saygı duruşu ve istiklal Marşının okunmasını müteakip sona erdi. Çelenk Töreni sonrası protokol ve vatandaşlar İlçe Emniyet […]

Bu Haber 14 Ekim 2016 - 20:48 'de eklendi ve 26 kez görüntülendi.

10 Nisan Polis Günü Kutlandı

10 Nisan Polis Teşkilatının 169. Kuruluş yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde coşkuyla kutlandı.

Emniyet Teşkilatının kuruluşu olan 10 Nisan Polis Günü kutlamaları saat:10:00’da Yavuzeli Kaymakamlığı Rumkale Konferans salonunda Atatürk büstüne çelenk konulması ile başladı. Burada düzenlenen program Saygı duruşu ve istiklal Marşının okunmasını müteakip sona erdi. Çelenk Töreni sonrası protokol ve vatandaşlar İlçe Emniyet Amirliği Binasına geçilerek Emniyet Amirliği makamında tebriklerin kabulü yapıldı. Kutlamalar sonunda Polis Teşkilat mensupları, Daire amirleri ve misafirlere kokteyl ikram edildi.

Kutlama programına Kaymakam Ahmet Tahsin Onat, Belediye Başkanı Mustafa Kemal Sakaroğlu, İlçe Emniyet Amir Vekili Yaşar Çeneci, Polis Teşkilatı mensupları, Daire Amirleri, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları, Okul Müdürleri, öğrenciler ve halk katıldı.

İlçe Emniyet Amir Vekili Yaşar Çeneci ve Polisler gelen misafirlerle tek tek ilgilenerek ziyaretleri için teşekkür etti.

Haber – Mahmut Genç

10.04.2014

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal