Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber

Başkan Sakaroğlu İlçemize Gelen Öğretmenlere Yemek Verdi

Yavuzeli Belediye Başkanı M. Kemal Sakaroğlu ilçemize yeni göreve başlayan  öğretmenlere yemek verdi. İlçe Halk Eğitim Müdürlüğünde verilen yemek davetine İlçe Kaymakamız Cihat Arık, Belediye Başkanı M. Kemal Sakaroğlu, İlçe Emniyet Amiri Kemal Hanilçi , Milli Eğitim Müdür Vekili  Fikret  Bay, Halk Eğitim Müdürü İrfan  Koyuncu, Öğretmenler, Halk Eğitim Kurs Hocaları ve öğrenciler  katıldı. Belediye […]

Bu Haber 24 Ağustos 2015 - 0:23 'de eklendi ve 203 kez görüntülendi.

Başkan Sakaroğlu İlçemize Gelen Öğretmenlere Yemek Verdi

Yavuzeli Belediye Başkanı M. Kemal Sakaroğlu ilçemize yeni göreve başlayan  öğretmenlere yemek verdi.

İlçe Halk Eğitim Müdürlüğünde verilen yemek davetine İlçe Kaymakamız Cihat Arık, Belediye Başkanı M. Kemal Sakaroğlu, İlçe Emniyet Amiri Kemal Hanilçi , Milli Eğitim Müdür Vekili  Fikret  Bay, Halk Eğitim Müdürü İrfan  Koyuncu, Öğretmenler, Halk Eğitim Kurs Hocaları ve öğrenciler  katıldı.

Belediye Başkanı M. Kemal Sakaroğlu  yaptığı konuşmasın da, ilçeye yeni Öğretmenlere görevlerinde başarılar dileyerek, Çocuklarımıza genel anlamda eğitim vererek, halkımıza ve milletimize iyi birer insan kazandırmalarını, bunun yanında öğretmenlerinde her hangi bir sıkıntısı olduğunda kapılarının her zaman açık olduğunu ifade ederek, yemek davetine gelmelerinden dolayı teşekkür etti.

İlçe Kaymakamımız Cihat Arık ise konuşmasında,  Öğretmenlere görevlerini en iyi bir şekilde yapmalarını ifade ederek önemli olanın küçük yerlere gitmelerinin değil, insanlarının iyi olması iyi ilişkiler kurulması olduğunu ifade etti. İlçemiz insanının çok iyi olduklarını küçük bir ilçede veya köyde görev yapmalarından dolayı üzülmemelerini ilçe halkının çok cana yakın ve konuk sever olduğunu belirtti. Arık konuşmasını, Kapılarının herkese açık olduğunu ve  Belediye Başkanına yapmış olduğu yemek davetinden dolayı teşekkür ettiğini belirtti.

Protokol üyeleri öğretmenlerin masalarına oturarak sorularını yanıtlayarak sohbet etti.

2012-b2-16-yemek1

Yavuzeli- Mahmut Genç

16.02.2012

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal