Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber

Doktorlar Sağlam Raporu Verdiler

Yavuzeli’ne bağlı Akbayır köyün de ikamet eden Zeynep Dal  yaklaşık 5 yıldır yatalak ve bakıma muhtaç durumda olduğu belirtilen 65 yaşındaki Zeynep Dal’ın yakınları, 5 yıldır hastalarına bakıma muhtaç raporu alamadıklarını söyledi. Gittiği hastanelerden her seferinde sağlam raporu verildiğini belirten Hasan Dal yetkililerden yardım bekliyor. Hasan Dal (65) eşinin yatalak ve bakıma muhtaç olduğunu,  doktorların […]

Bu Haber 27 Ağustos 2015 - 20:58 'de eklendi ve 633 kez görüntülendi.

Doktorlar Sağlam Raporu Verdiler

Yavuzeli’ne bağlı Akbayır köyün de ikamet eden Zeynep Dal  yaklaşık 5 yıldır yatalak ve bakıma muhtaç durumda olduğu belirtilen 65 yaşındaki Zeynep Dal’ın yakınları, 5 yıldır hastalarına bakıma muhtaç raporu alamadıklarını söyledi.

Gittiği hastanelerden her seferinde sağlam raporu verildiğini belirten Hasan Dal yetkililerden yardım bekliyor.

Hasan Dal (65) eşinin yatalak ve bakıma muhtaç olduğunu,  doktorların bakıma muhtaç değil raporuna tepki gösterirken, evinde eşi Zeynep Dal’ın (65) tüm ihtiyaçlarını yakınlarının yardımı ile giderdiğini ve zor günler geçirdiklerini belirtti. Bu duruma rağmen eşi Zeynep Dal’a doktorların sağlam raporu verdiğine inanamadığını belirtti. DAL eşine verilen raporların düzeltilmesini ve maaş bağlanmasını istiyorum dedi.

Zeynep Dal ve ailesi, yetkililerden ilgi bekliyor.

2012-d5-06-akbayir1

Haber-Mahmut Genç

05.05.2012

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal