Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber

ELİ PARK inşaat İnşaat sektörüne Son Hızıyla Devam Ediyor

Güzel ve sağlam tasarımı ile adından sıkça söz ettirmeye başlayan ELİ PARK inşaat Şirketi Yavuzeli ilçemize 1’inci blok dailerini yaparak söz verdiği gibi zamanından önce teslim ederek İlçede güven sağlayan ELİ PARK inşaat İnşaat sektöründe son hızlı ile devam eden ve  2’inci ve 3’üncü 2+1 dairelerin ise son rötuşları yapılarak yeni sahiplerine teslim edilmesi için […]

Bu Haber 06 Ağustos 2017 - 15:34 'de eklendi ve 147 kez görüntülendi.

eli-park-06-08-2017

Güzel ve sağlam tasarımı ile adından sıkça söz ettirmeye başlayan ELİ PARK inşaat Şirketi Yavuzeli ilçemize 1’inci blok dailerini yaparak söz verdiği gibi zamanından önce teslim ederek İlçede güven sağlayan ELİ PARK inşaat İnşaat sektöründe son hızlı ile devam eden ve  2’inci ve 3’üncü 2+1 dairelerin ise son rötuşları yapılarak yeni sahiplerine teslim edilmesi için çalıştıkları görüldü. Ayrıca dün yeni başladığı 4 ve 5’inci blok  dairelerini dikmek için ilk kazmayı kurbanını keserek dün vurdu.

ELİ PARK İnşaat Şirketi sahibi Erdem Yılmaz yaklaşık 13 yıl önce yurt dışında işletmecilik yaptığını, ilçeye geri dönerek tüm yatırımlarını kurduğu şirket olarak ilk binasının yaparak zamanında teslim ettiğini belirtti. Yapımı son hızıyla devam eden 3 ve 4,üncü blokların da 2+1 olarak yapılarak toplamda ise 37 dairemizin ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda hizmet vermeye devam ediyoruz. Konuşmasına şunları söyledi. Bugün temel kazı çalışmalarının başladığı 4 ve 5’inci binalarımızın biri 2+1 ve diğeri ise 3+1 olmak üzere ilk adımını Allah’ın izniyle atarak Yavuzeli İlçemize hayırlı uğurlu olmasını dileyerek istikrar sürsün Yavuzeli büyüsün mantığıyla kurban kesilerek başlıyoruz. Dedi.

eli-park-2-06-08-2017

Haber- Mahmut Genç

06.08.2017

YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal