y-h-reklam
y-h-reklam

SON DAKİKA

Yavuzeli Haber
y-h-reklam
AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor

Gaziantep’i Temsil Edecek Okullar Belli Oldu

300Reklam
Bu haber 19 Ekim 2016 - 22:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

2014 – 2015 öğretim yılı Okullar arası Voleybol turnuvası ve Oryantiring yarışmaları 20 Ocak tarihi itibariyle tamamlandı. Okullar Arası Oryantiring Yarışmasında Gaziantep’i Temsil Edecek Okullar Belli Oldu

Okullar Arası Oryantiring yarışmalarında Gaziantep’te düzenlenen karşılaşmalar sonucunda il birincilikleri belirlendi. Yarışmaların tamamlanması ile Gaziantep Genç Erkekler A Grubunda Yeşilevler İMKB Anadolu Lisesi, Genç Erkekler B Grubunda ise Hatice Lütfü Akcan Anadolu Lisesi takımları birinci olurken, Gaziantep Genç Kızlar A Grubunda Avukat Mahmut Düşün Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  ile Genç Kızlar B Grubunda ise Mustafa Gürbüz Nejat Bayel Anadolu Lisesi takımları birinci oldu.

Gaziantep ilimizi temsilen bu takımlarımız önümüzdeki günlerde planlaması yapılacak olan 4 Gruptan oluşacak Bölge Grubunda müsabakalara katılmaya hak kazandı. Bölge karşılaşmalarında başarı sağlayacak olan takımlar Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanacak.

Gaziantep Av. Mahmut Düşün Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Voleybol ve Oryantiring takımlarını karşılaşmalara Beden Eğitimi öğretmeni hemşehrimiz Coşkun Genç hazırlıyor.

Gaziantep Av. Mahmut Düşün Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımları geçtiğimiz günlerde düzenlenen Voleybol Turnuvalarında il üçüncülüğü ile Oryantiring Genç Kızlar A Grubu İl Birinciliği ve B Grubu İl İkinciliği olmak üzere bu hafta içerisinde 3 madalya kazanmış oldu.

Yarışmalar sonucunda dereceye giren okullar şu şekilde belirlendi.

Voleybol Turnuvası İl Elemeleri Sonuçları

1- Seçkin Koleji

2- Cumhuriyet Anadolu Lisesi

3- Av. Mahmut Düşün Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Oryantiring Turnuvası Genç Erkekler A Grubu Dereceye Giren Okullar

1- Yeşilevler İMKB Anadolu Lisesi

2- Hatice Lütfü Akcan Anadolu Lisesi

3- Mustafa Gürbüz Nejat Bayel Anadolu Lisesi

Oryantiring Turnuvası Genç Erkekler B Grubu Dereceye Giren Okullar

1- Hatice Lütfü Akcan Anadolu Lisesi

2- Dr. Nilüfer Özyurt Anadolu Lisesi

3- Bayraktar Anadolu Lisesi

Oryantiring Turnuvası Genç Kızlar A Grubu Dereceye Giren Okullar

1- Av. Mahmut Düşün Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2- Bayraktar Anadolu Lisesi

3- Mustafa Gürbüz Nejat Bayel Anadolu Lisesi

Oryantiring Turnuvası Genç Kızlar B Grubu Dereceye Giren Okullar

1- Mustafa Gürbüz Nejat Bayel Anadolu Lisesi

2- Av. Mahmut Düşün Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3- Dr. Nilüfer Özyurt Anadolu Lisesi

2015-01-23-av-mahmut-dusun2

Yavuzelihaber – 23.01.2015

300Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
667Reklam
300Reklam