Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber

Geleneksel Hale Gelen Efsane Yarışma “O SES BALLIK”

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen muhteşem yarışma “O Ses Ballık”ta yine öğrencilerin performansıyla yer yerinden oynadı. Ballık Köyü Ortaokulu 8. sınıf  Fen  ve  Teknoloji  dersinde  ikinci  dönemin ilk konusu  Müzik  ve  Fen   dersinin eğlenceli ve ilgi çekici olması, öğrencileri okula motive etmek  amacıyla  8. sınıf öğrencileriyle  beraber  2015-2016 eğitim ve Öğretim […]

Bu Haber 25 Ekim 2016 - 22:51 'de eklendi ve 67 kez görüntülendi.

Geleneksel Hale Gelen Efsane Yarışma “O SES BALLIK”

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen muhteşem yarışma “O Ses Ballık”ta yine öğrencilerin performansıyla yer yerinden oynadı.

Ballık Köyü Ortaokulu 8. sınıf  Fen  ve  Teknoloji  dersinde  ikinci  dönemin ilk konusu  Müzik  ve  Fen   dersinin eğlenceli ve ilgi çekici olması, öğrencileri okula motive etmek  amacıyla  8. sınıf öğrencileriyle  beraber  2015-2016 eğitim ve Öğretim yılı içerisinde 4.sü düzenlenen “O Ses Ballık”  ses  yarışması düzenlendi.

Yarışmaya  8/A  sınıfından  Erdem Eğil, Doğan Aytekin, Dilek Karaca, 8/B  sınıfından  ise  Muzaffer Çiftçi, Deniz Güçyetmez, İlker Göğüş ve Abdullah Dağlı katıldı.

Yarışmanın  Juri  üyeliğini  ise  Ballık Köyü Ortaokulu öğretmenlerinden Türkçe  Öğretmeni  Serap  Karaoğlu, Matematik Öğretmeni  Yücel Şahin ve Okul Müdür Yardımcısı İbrahim Etem Taşdemir yaptı. Ayrıca yarışmaya verilen arada Matematik Öğretmeni Yücel Şahin ve  8/A  sınıfı  öğrencisi  Emrah  Örs  harmandalı oynayarak programa renk kattı.

Yarışma sonucunda bütün Jüriden tam puan  alan  Doğan Aytekin “Nazlı Yarim” adlı türküsüyle birinci oldu. Birinci  olan Doğan Aytekin’e  hediyesini Yavuzeli İlçe Milli Eğitim  Şube Müdürü  İ. Ali  Eryiğit verdi.

Yarışma programı sonunda bütün öğrencilerin  eğlendikleri ve son derece mutlu oldukları adeta gözlerinden okunuyordu.

2016-03-15-o-ses-ballik4-1

www.yavuzelihaber.com

15.03.2016

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal