Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber

”KÜRŞAT ET MARKET” AÇILDI

Esnaf gezimiz devam ediyor. Bugün Yavuzeli ilçemizin uzun yıllar tecrübe sahibi Yavuzeli KÜRŞAT ET MARKET’i ziyaret ettik. Et Market Sahibi Abdullah Kürşat’ı çalışırken gördük, Kürşat ile yaptığımız röportajda işi hakkında bilgiler aldık. Kürşat Konuşmasında; Yeni açtığımız ‘‘KÜRŞAT ET MARKET’’ ile halkımıza en iyi hizmeti vereceğiz. Yavuzeli ‘‘KÜRŞAT ET MARKET’’ olarak İlçe halkımızın et alırken bizi […]

Bu Haber 07 Aralık 2018 - 18:07 'de eklendi ve 63 kez görüntülendi.

”KÜRŞAT ET MARKET” AÇILDI

Esnaf gezimiz devam ediyor. Bugün Yavuzeli ilçemizin uzun yıllar tecrübe sahibi Yavuzeli KÜRŞAT ET MARKET’i ziyaret ettik. Et Market Sahibi Abdullah Kürşat’ı çalışırken gördük, Kürşat ile yaptığımız röportajda işi hakkında bilgiler aldık. Kürşat Konuşmasında; Yeni açtığımız ‘‘KÜRŞAT ET MARKET’’ ile halkımıza en iyi hizmeti vereceğiz.

Yavuzeli ‘‘KÜRŞAT ET MARKET’’ olarak İlçe halkımızın et alırken bizi seçtikleri için çok teşekkür eder yılların vermiş olduğu tecrubemiz ile devam eden günlük taze koyun, dana ve tavuk et çeşitlerimiz her zaman bulunmaktadır.

Et Marketimiz de her zaman taze koyun, dana ve tavuk et çeşitlerimizi bulundurarak müşterilerimizin damak tadına hitap ediyoruz. Kürşat, ayrıca tüm ilçe halkını yeni açtıkları‘‘KÜRŞAT ET MARKET’’te uygun fiyatlı alışveriş yapmaya beklediklerini kaydetti.” Dedi.

Yavuzeli ‘‘KÜRŞAT ET MARKET’’ tepsi yemek çeşitleri ile Lahmacun gibi pidelerde hazırlanıyor.

07-12-2018

Abdullah Kürşat  Cep: 0531 255 72 35

Adres: Hürriyet Mahallesi Gaziantep Caddesi: No:15 Yavuzeli \Gaziantep

www.yavuzelihaber.com

07.12.2018

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal