Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber

Mahmut Korkmaz Hayatını Kaybetti

Yavuzeli İlçemiz Cingife Mahallesinde ikamet eden Mahmut Korkmaz (24) 6 aydır İlik ve Kan Kanseri tedavisi gördüğü Gaziantep Üniversite Hastanesinde hayat mücadelesini kaybetti. Mahmut Korkmaz’ın dün gece tedavi gördüğü Gaziantep Üniversite Hastanesinde aniden rahatsızlandığı ve doktorlar tarafından yapılan tüm müdahalelere rağmen bugün sabah saat:06:30 sıralarında hayatını kaybettiği öğrenildi. Yavuzeli ilçemizde tanınan Rahmetli Bekir Korkmaz’ın oğlu, […]

Bu Haber 29 Aralık 2016 - 11:12 'de eklendi ve 485 kez görüntülendi.

Mahmut Korkmaz Hayatını Kaybetti

Yavuzeli İlçemiz Cingife Mahallesinde ikamet eden Mahmut Korkmaz (24) 6 aydır İlik ve Kan Kanseri tedavisi gördüğü Gaziantep Üniversite Hastanesinde hayat mücadelesini kaybetti.

Mahmut Korkmaz’ın dün gece tedavi gördüğü Gaziantep Üniversite Hastanesinde aniden rahatsızlandığı ve doktorlar tarafından yapılan tüm müdahalelere rağmen bugün sabah saat:06:30 sıralarında hayatını kaybettiği öğrenildi.

Yavuzeli ilçemizde tanınan Rahmetli Bekir Korkmaz’ın oğlu, Behsat, (Rahmetli) Bilal, Cihangir ve Doğan Korkmaz’ın ise Kardeşi olan merhum Mahmut Korkmaz’ın (24) Yavuzeli ilçe Mezarlığına bugün (29.12.2016 Perşembe günü) öğle Namazına müteakiben toprağa verileceği öğrenildi.

Yavuzeli Haber Olarak Merhuma Allah’tan Rahmet Yakınlarına İse Başsağlığı Ve Sabır Diliyoruz. Ebedi Mekânı Cennet Olsun.

Taziyesi Yavuzeli Fevziçakmak Mahallemizde Bulunan Taziye Evindedir.

Taziye İçin Mahmut Korkmaz (24) (Kardeşi) Cihangir Korkmaz İrtibat Tel: 0542 470 48 17 + (Kardeşi) Doğan Korkmaz İrtibat Tel: 0545 883 00 27 Telefon Numaralarından Ulaşabilirsiniz…

www.yavuzelihaber.com

29.12.2016

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(2 Yorum)
 • Tarihinde

  ZEKERİYA ÖZALP

  Tarafından yazıldı

  BİR MÜSLÜMAN OLARAK İY BİLMEMİZ GEREKEN HUSUS, ÖLÜM NE ZAMAN VE NE ŞEKİLDE OLURSA OLSUN, ALLAHIN TAKDİRİYLE OLDUĞUDUR. BAZEN BEKLEMEDİĞİMİZ BİR ZAMANDA BEKLEMEDİĞİMİZ KİŞİLERİN ÖLMESİ, BİZLERİ ELBETTE DAHA DA ÜZMEKTEDİR. RABBİM KARDEŞİME RAHMET VE MERHAMET EYLESİN. BAŞTA AİLESİ OLMAK ÜZERE TÜM İLÇEMİZİN BAŞI SAĞOLSUN.

 • Tarihinde

  ZEKERİYA ÖZALP

  Tarafından yazıldı

  BİR MÜSLÜMAN OLARAK İYİ BİLMEMİZ GEREKEN HUSUS, ÖLÜM NE ZAMAN VE NE ŞEKİLDE OLURSA OLSUN, ALLAHIN TAKDİRİYLE OLDUĞUDUR. BAZEN BEKLEMEDİĞİMİZ BİR ZAMANDA BEKLEMEDİĞİMİZ KİŞİLERİN ÖLMESİ, BİZLERİ ELBETTE DAHA DA ÜZMEKTEDİR. RABBİM KARDEŞİME RAHMET VE MERHAMET EYLESİN. BAŞTA AİLESİ OLMAK ÜZERE TÜM İLÇEMİZİN BAŞI SAĞOLSUN.

Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal