Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber

MHP Yavuzeli Belediye Başkan Adayı Mehmet Karahan Projelerini Açıkladı

Karahan Yavuzeli için değişim zamanı geldiğini belirterek bunun içinde partili partisiz herkesten destek istediğini açıkladı. Karahan ayrıştırıcı değil birleştirici olacağız ötekileştiren değil, örtüştüren olacağız güçlüyü değil, haklıyı koruyacağız dedi. Karahan Belediye Başkanı seçilmesi halinde Üretken Belediyecelik anlayışını getireceklerini bunula ilgili Kısa, Orta ve Uzun vadeli projelerini şu şekilde sıraladı. KISA VADELİ PROJELERİMİZ Bilgi Destek merkezi/Dijital […]

Bu Haber 14 Ekim 2016 - 17:49 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

MHP Yavuzeli Belediye Başkan Adayı Mehmet Karahan Projelerini Açıkladı

Karahan Yavuzeli için değişim zamanı geldiğini belirterek bunun içinde partili partisiz herkesten destek istediğini açıkladı. Karahan ayrıştırıcı değil birleştirici olacağız ötekileştiren değil, örtüştüren olacağız güçlüyü değil, haklıyı koruyacağız dedi. Karahan Belediye Başkanı seçilmesi halinde Üretken Belediyecelik anlayışını getireceklerini bunula ilgili Kısa, Orta ve Uzun vadeli projelerini şu şekilde sıraladı.

KISA VADELİ PROJELERİMİZ

Bilgi Destek merkezi/Dijital Belediyecilik: birlikte yönetim alayışının gelişmesini,vatandaşın belediye hizmetleriyle ve kendi sorunlarıyla ilgili kolay ve hızlı bilgi sağlaması amacıyla yerel yönetim bünyesinde sürekli açık bir ‘Bilgi destek Merkezi’ oluşturulacaktır.

Turkuaz Masa Projesi: Vatandaşın belediye girer girmez karşılanacağı ,çayını içerken sorunun dinleneceğini mümkünse çözüleceği ,ya da sonradan bilgilendirmek üzere halkla ilişkiler birimi kurmak,

Bir Ülküm Bir Fikrim Projesi: Belediyeciliğimizin vazgeçilmez unsurlarından biri birlikte yönetmektir. Seçimle alınan yetkinin ilçemizin tüm kesimlerinin katkısı alınarak sürdürülmesi,kentsel aidiyetinin sağlanması.

İşte İş Projesi: Yerel Yönetim anlayışımız kimsenin kimseye muhtaç olmamasını temin etmektir. İş adamları, organize sanayi bölgeleri veya ilgili odalarla iş birliğine gidilerek iş kolları belirlenmeli. Dezavantajlı kesimler başta olmak üzere, düzenlenecek kurslar ile işsiz kesimlerin meslek edinmelerini yardımcı olunmalıdır.

İhtiyaç Yardım Projesi: ücretsiz gıda, yiyecek, eğitim ve gerekirse konaklama gibi ihtiyaçlar karşılanarak, hem ihtiyaç sahiplerinin mağduriyetleri giderilmeli hem de sosyal barışa katkı verilmelidir.

Tok Karın Sıcak Yuva Projesi: Dul, yetim, hasta ve engelli kısaca bakıma muhtaç kim varsa eksikleri tespit edilerek ihtiyaçları giderilmeli ve onurlu bireyler olarak yaşamlarını sürdürmeleri temin edilmelidir.

ORTA VADELİ PROJELERİMİZ

Benim Mahallem Projesi, Yoksulluğu Önleme Projesi, Kent Tariki Projesi, Kent Danışma Meclisi, Sokakta Yaşayan/Çalışan Çocuk Projesi, Benim Bahçem Projesi, Kurban Kesim Alanları, Bakımlı Mezarlık Projesi, Camiler ve Cem Evleri Işıl Işıl Projesi, Hoşgeldin Bebek Projesi, Engelli Taksi Projesi, Bir Yastıkta Kocayın Projesi ve Alo Cenaze Projesi

UZUN VADELİ PROJELERİMİZ

Yaşayan Eski Şehir projesi, Hemşerimlerimle Projesi, Kentsel Üretim Projesi, Kent Kültürü, Sanat Ve Spor Merkezleri Projesi, Organik Atıkların Enerjiye Dönüştürülmesi Projesi, Her Kente Tema Parklar Projesi, Temiz ve Sağlıklı Kent Projesi, Akıllı Kent Projesi, Afetlere Karşı Bilinçlendirme Projesi, Kent Tv Ve Radyo Projesi, Planlı Gelişen Kentler Projesi, Yeşil Kentler Projesi ve Sağlıklı İçme Suyu Projesidir. Dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Yavuzeli Belediye Başkan Adayı Mehmet Karahan konuşmasını ise şu şekilde tamamladı. “Meclis üyesi adaylarımızın 4’ü Üniversite, 2’si Lise, 1’i Ortaokul ve 8’i İlkokul Mezunudur. Ekibimiz ve projelerimiz ile hizmete hazırız.” Dedi.

2014-03-06-mhp-karahan1

Haber – Mahmut Genç

06.03.2014

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal