Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber

Muğla’da Düzenlenen Taekwondo Turnuvasında İki Derece Birden

Yavuzelili tekvandocular, Muğla’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi finallerinden 2 derece ile döndü. Muğla’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi finallerine Gaziantep ilini temsilen Yavuzeli Yavuz Sultan Selim Ortaokulu ve Hacı Sait Korkmaz Ortaokulu öğrencileri katıldı. Yavuzeli Yavuz Sultan Selim Ortaokulu öğrencisi sporcularından +65 kg’da Yasin Altunbaş Türkiye 3’üncüsü olurken, +61 kg’da ise Hacı Sait Korkmaz Ortaokulu öğrencisi […]

Bu Haber 19 Mart 2017 - 22:45 'de eklendi ve 98 kez görüntülendi.

Muğla’da Düzenlenen Taekwondo Turnuvasında İki Derece Birden

Yavuzelili tekvandocular, Muğla’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi finallerinden 2 derece ile döndü.
Muğla’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi finallerine Gaziantep ilini temsilen Yavuzeli Yavuz Sultan Selim Ortaokulu ve Hacı Sait Korkmaz Ortaokulu öğrencileri katıldı. Yavuzeli Yavuz Sultan Selim Ortaokulu öğrencisi sporcularından +65 kg’da Yasin Altunbaş Türkiye 3’üncüsü olurken, +61 kg’da ise Hacı Sait Korkmaz Ortaokulu öğrencisi Serdar Güzel Türkiye 2’incisi oldu.
Tekvando Hocası Erdal Aldemir turnuva ile ilgili değerlendirmede, “Yavuzeli ilçemizin tarihinde ilk defa final müsabakalarına 2 sporcuyla katıldı. İlk müsabakalarımız da, 2 madalya elde ettik. Allah emeklerimizin karşılığını veriyor. Bu süreçte bize destek olan herkese çok çok teşekkür ederim” dedi.

page

Haber- Mahmut Genç

19.03.2017

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal