y-h-reklam

SON DAKİKA

Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber
y-h-reklam
AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor

Ortaokul ve İlkokullar Arası Spor Turnuvaları Düzenlendi

300Reklam
Bu haber 26 Nisan 2018 - 23:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yavuzeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Kültürel Gelişim Sodesle Başlar Sodes Projesi” kapsamında Futbol, Basketbol ve Voleybol dallarında Spor Turnuvaları düzenlendi.

Turnuvaların Fikstürü aşağıda verilmiştir

İlkokul Erkekler Futbol Fikstür

1- 30.04.2018 günü saat 09:00 Eleme Maçı – Nezahat Korkmaz İlkokulu – Yöreli İlkokulu

2- 30.04.2018 günü saat 10:00 Eleme Maçı – Süleymanobası İlkokulu – Ballık İlkokulu

3- 30.04.2018 günü saat 11:00 Eleme Maçı – Hacı Sait Korkmaz İlkokulu – Büyükkarakuyu İlkokulu

4- 30.04.2018 günü saat 12:00 Eleme Maçı – Saraymağara İlkokulu – Şehit İbrahim Solak İlkokulu

5- 07.05.2018 günü saat 09:00 Yarı Final Maçı – 1 ve 2. müsabakada kazanan takımlar karşılaşacak

6- 07.05.2018 günü saat 10:00 Yarı Final Maçı – 3 ve 4. müsabakada kazanan takımlar karşılaşacak

7- 07.05.2018 günü saat 09:00 Final Maçı 5 ve 6. Müsabakada kazanan takımlar karşılaşacak

Ortaokul Kızlar Voleybol Fikstürü

1- 27.04.2018 günü saat 09:00 Eleme Maçı – Ballık Ortaokulu – Zeki Behiye Korkmaz Ortaokulu

2- 27.04.2018 günü saat 10:00 Eleme Maçı – Büyükkarakuyu Ortaokulu – Üçgöl Ortaokulu

3- 27.04.2018 günü saat 11:00 Eleme Maçı – Yavuz Sultan Selim Ortaokulu – Bakırca Ortaokulu

4- 04.05.2018 günü saat 11:00 Yarı Final Maçı – 1 ve 2. müsabakada kazanan takımlar karşılaşacak

5- 04.05.2018 günü saat 12:00 Yarı Final Maçı – Hacı Sait Korkmaz Ortaokulu ile 3. müsabakada kazanan takım karşılaşacak

6- 08.05.2018 günü saat 11:00 Final Maçı 4 ve 5. Müsabakada kazanan takımlar karşılaşacak

Ortaokul Erkekler Voleybol Fikstürü

1- 26.04.2018 günü saat 09:00 Eleme Maçı – Bakırca Ortaokulu- Hacı Sait Korkmaz Ortaokulu

2- 26.04.2018 günü saat 10:00 Eleme Maçı – Ballık Ortaokulu – Yavuzeli İmam Hatip Ortaokulu

3- 27.04.2018 günü saat 11:00 Eleme Maçı – Üçgöl Ortaokulu – Büyükkarakuyu Ortaokulu

4- 04.05.2018 günü saat 09:00 Yarı Final Maçı – 1 ve 2. müsabakada kazanan takımlar karşılaşacak

5- 04.05.2018 günü saat 10:00 Yarı Final Maçı – Yavuz Sultan Selim Ortaokulu ile 3. müsabakada kazanan takım karşılaşacak

6- 08.05.2018 günü saat 09:00 Final Maçı 4 ve 5. Müsabakada kazanan takımlar karşılaşacak

İlkokul Erkekler Basketbol Fikstürü

1- 25.04.2018 günü saat 10:00 Eleme Maçı – Hacı Sait Korkmaz İlkokulu – Büyükkarakuyu İlkokulu

2- 04.05.2018 günü saat 09:00 Yarı Final Maçı – Ballık İlkokulu – 1. müsabakada kazanan takımlar karşılaşacak

3- 04.05.2018 günü saat 10:00 Yarı Final Maçı – Yöreli İlkokulu – Şehit İbrahim Solak İlkokulu

4- 09.05.2018 günü saat 11:00 Final Maçı 2 ve 3. Müsabakada kazanan takımlar karşılaşacak

Ortaokul Erkekler Basketbol Fikstürü

1- 25.04.2018 günü saat 10:00 Eleme Maçı – Üçgöl Ortaokulu – Yavuz Sultan Selim Ortaokulu

2- 03.05.2018 günü saat 11:00 Yarı Final Maçı – Hacı Sait Korkmaz Ortaokulu – 1. müsabakada kazanan takımlar karşılaşacak

3- 03.05.2018 günü saat 12:00 Yarı Final Maçı – Yavuzeli İmam Hatip Ortaokulu – Ballık Ortaokulu

4- 09.05.2018 günü saat 09:00 Final Maçı 2 ve 3. Müsabakada kazanan takımlar karşılaşacak

2018-04-24-futbol-musabakasi2

Haber- Mahmut Genç

24.04.2018

300Reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
667Reklam
300Reklam