Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber

SYDV Mütevelli Heyetine 2015 Yılı İçin Üye Seçimi Yapıldı

Yavuzeli Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Heyeti 2015 yılı Muhtar üye seçimi yapıldı. Üye seçimine İlçe Kaymakamı Ömer Faruk Güngen, Mal Müdürü Bahattin Güler, ilçe Müftü vekili Semih Bekçi, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf  Müdürü Yıldırım Karabay ve Yavuzeli ilçemize bağlı tüm Mahalle Muhtarı katıldı. Yavuzeli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Muhtar üye […]

Bu Haber 18 Ekim 2016 - 12:24 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.

SYDV Mütevelli Heyetine 2015 Yılı İçin Üye Seçimi Yapıldı

Yavuzeli Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Heyeti 2015 yılı Muhtar üye seçimi yapıldı.

Üye seçimine İlçe Kaymakamı Ömer Faruk Güngen, Mal Müdürü Bahattin Güler, ilçe Müftü vekili Semih Bekçi, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf  Müdürü Yıldırım Karabay ve Yavuzeli ilçemize bağlı tüm Mahalle Muhtarı katıldı.

Yavuzeli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Muhtar üye seçimi Yavuzeli Kadın Toplum Merkezinde  saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile saat 10:00’da başladı.

İlçe Kaymakamı Ömer Faruk Güngen tarafından açılış konuşması yapıldı. Güngen yaptığı konuşmada seçilen yeni üyelere heyet üyeliği görevlerinde objektif olmalarını ayrıca tarafsız davranmalarını ifade ederek yeni görevlerinde şimdiden başarılar dilerim. Dedi.

Yavuzeli SYDV Müdürü  Yıldırım Karabay tarafından 2014’de yapılan yardım faaliyetleri hakkında bilgiler verilerek slayt eşliğinde sunum yapıldı. Konuşmalar sonrası Yavuzeli SYDV Muhtar üye seçimine geçildi. Heyet seçimine 3 Muhtar aday olarak katıldı. Yeni Vakıf Heyeti için 44 oyun kullanıldığı seçimde oylardan 22’sini  eski heyet yönetimde olan Karabey Mahallesi Muhtarı Hasan Kaya alırken, 11’ini Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Arif Göğüş ve 3. Aday Şenlikçe Mahallesi Muhtarı Hamit Demir ise 7 oy aldı. Seçimde 4 oy ise geçersiz sayıldı.

SYDV Mütevelli Heyeti Seçiminin  ardından yeni seçilen üyelerle Kaymakam Ömer Faruk Güngen, SYDV Müdürü  Yıldırım Karabay, yeni Vakıf Heyeti üyeleri Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Arif Göğüş ve Karabey Mahallesi Muhtarı Hasan Kaya birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Yapılan Seçim sonucunda 2015 yılı SYDV Muhtar üyeleri Karabey Mahallesi Muhtarı Hasan Kaya ve Fevziçakmak Mahallesi Muhtarı Arif Göğüş seçilmiş oldu.

2014-12-05-sydv-secimi2

Haber –Mahmut Genç

05.12.2014

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal