Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber

Yağmur Yağışı Çiftçimizin Yüzünü Güldürdü

Yavuzeli Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar, birkaç gündür yağan yağmur nedeniyle açıklamalarda bulundu. Ziraat Odası Başkanı Sakar şunları söyledi; Ülke genelinde olduğu gibi uzun süredir ilçe çiftçilerimizde yağmur beklentisi içerisindeydi. Birkaç gündür yağan yağmurun çiftçinin yüzünü bir nebze güldürdüğünü belirtti. Ülkemiz genelinde ve İlçemizde yaşanan kuraklıktan dolayı üreticimiz ile birlikte büyük bir tedirginlik yaşamaktaydık. Ancak […]

Bu Haber 11 Ekim 2016 - 19:08 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi.

Yağmur Yağışı Çiftçimizin Yüzünü Güldürdü

Yavuzeli Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar, birkaç gündür yağan yağmur nedeniyle açıklamalarda bulundu.

Ziraat Odası Başkanı Sakar şunları söyledi; Ülke genelinde olduğu gibi uzun süredir ilçe çiftçilerimizde yağmur beklentisi içerisindeydi. Birkaç gündür yağan yağmurun çiftçinin yüzünü bir nebze güldürdüğünü belirtti.

Ülkemiz genelinde ve İlçemizde yaşanan kuraklıktan dolayı üreticimiz ile birlikte büyük bir tedirginlik yaşamaktaydık. Ancak geçen hafta sonu itibariyle yağmur yağışları başladı. Bizi ve çiftçimizi sevindirdi. Ülke genelinde ve İlçemizdeki, özellikle Buğday, Arpa, Mercimek ve Nohut gibi tahıl ve Antep Fıstığı ürünlerinde büyük bir üretim ve kaliteye neden olacaktır. Dedi.

Haber- Mahmut Genç

30.01.2014

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal