Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber

Yavuzeli Hükümet Konağı Önüne Engelliler İçin Özürlü Rampası Yapıldı

Yavuzeli Kaymakamlık binasının Önüne Engelliler için ölçüleri kanun ile belirlenen standartlara uygun özürlü rampası yapıldı. Merdivenleri kullanmadan ve zorlanmadan Hükümet Konağında işlemlerini takip edebilecek olan özürlülerin önündeki büyük bir engel kalkmış oldu. Yavuzeli Kaymakamı Muhammed Serkan Şahin tarafından yaptığı açıklamada; Engelli Rampası ile engelli vatandaşlarımızın önünde büyük bir engelin kaldırıldığı belirtirken, Kaymakamlık Binasına müracaat eden […]

Bu Haber 09 Ekim 2016 - 3:26 'de eklendi ve 53 kez görüntülendi.

Yavuzeli Hükümet Konağı Önüne Engelliler İçin Özürlü Rampası Yapıldı

Yavuzeli Kaymakamlık binasının Önüne Engelliler için ölçüleri kanun ile belirlenen standartlara uygun özürlü rampası yapıldı. Merdivenleri kullanmadan ve zorlanmadan Hükümet Konağında işlemlerini takip edebilecek olan özürlülerin önündeki büyük bir engel kalkmış oldu.

Yavuzeli Kaymakamı Muhammed Serkan Şahin tarafından yaptığı açıklamada; Engelli Rampası ile engelli vatandaşlarımızın önünde büyük bir engelin kaldırıldığı belirtirken, Kaymakamlık Binasına müracaat eden engellilerin daha rahat hizmet alabileceğini belirtti. Kaymakam Şahin, ayrıca Kaymakamlık binası içerisine bir asansör yapılacağını bu işlem ile ilgili yapım işlemlerinin ise başladığını en kısa sürede hizmete açılacağını ifade etti.

Haber – Mahmut Genç

10.09.2013

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal