Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber

Yavuzeli İlçemizde İşyerinden Hırsızlık

Olayın olmadığı, Asayiş ve Güvenliğin sağlandığı güzel ilçemiz, kendini bilmez hırsız veya hırsızların hedefi oldu. Bugün gece saat 03:00 sıralarında hırsızlar tekrar işbaşındaydı ve ilçe merkezinde bulunan Arzum Gıda isimli işyerini hedef aldılar, bu kez gelen hırsızlar işyerine girerek ilk belirlemelere göre işyeri sahibi Bekir Göğüş’e ait ruhsatlı tabanca ve 10 kg çay ile kayıplara […]

Bu Haber 28 Ekim 2016 - 13:37 'de eklendi ve 30 kez görüntülendi.

Yavuzeli İlçemizde İşyerinden Hırsızlık

Olayın olmadığı, Asayiş ve Güvenliğin sağlandığı güzel ilçemiz, kendini bilmez hırsız veya hırsızların hedefi oldu.

Bugün gece saat 03:00 sıralarında hırsızlar tekrar işbaşındaydı ve ilçe merkezinde bulunan Arzum Gıda isimli işyerini hedef aldılar, bu kez gelen hırsızlar işyerine girerek ilk belirlemelere göre işyeri sahibi Bekir Göğüş’e ait ruhsatlı tabanca ve 10 kg çay ile kayıplara karıştı.

Arzum Gıda isimli işyerinin soyulmasını önlemeye çalışan Somun Fırını işyeri sahibi İbrahim Kulunç ise hırsızlara engel olamadı. Kulunç konu ile ilgili şunları söyledi. “Dün gece yaklaşık saat 03:00 sıralarında İş yerimde çalışırken Arzum Gıda’nın açık olduğunu, işyeri önünde 3 kişi olduğunu fark ettim. Bu kişilerden şüphelendim plakasını 46 HF 677 olarak okuduğum beyaz bir araca binerek hızla hareket edip gittiklerini gördüm. Bunun üzerine hemen 155 Polis İmdat telefonunu arayıp bilgi konu ile ilgili bilgi verdim. Ayrıca işyeri sahibi Bekir Göğüş’e haber verdim. Olay yerine gelen Polisler şüphelilerin peşine düştü. Fakat yakalanamadıklarını öğrendim.” Dedi.

Konu ile ilgili olarak Olay Yeri İnceleme Ekibi gelerek işyerinde delil aradı ve incelemelerde bulundu. Gece Gaziantep ve Araban ilçesine haber veren Polis aracın izine Gaziantep’te rastladı ve aracı terkedilmiş şekilde buldu. Araçta yapılan aramada işyerinden çalınan silah ve malzemelere rastlanılmadığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yavuzelininsesi olarak tüm halkımızı bu tür şüpheli araçlara karşı uyarıyoruz. Şüpheli kişi ve araçları 155 ve 156 hatlarına mutlaka bildiriniz…

2016-03-23-hirsizlik1

 www.yavuzelihaber.com

23.03.2016

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal