Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber

Yavuzeli Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar, Berat Kandili mesajı yayınladı

Berat Kandilinin sevgi, saygı ve hoşgörünün hâkim olduğunu belirten, Başkan Sakar, mesajında şunları belirtti: Tüm İslam âlemi olarak, Ramazan ayının müjdecisi olan Berat Kandiline kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Berat Kandili, affolunma ve kardeşlik duygularımızın pekişmesi bakımından bizler için büyük bir fırsattır. Bütün mübarek gün ve gecelerde olduğu gibi Berat Kandili de insanlar arasındaki sevgi ve saygı […]

Bu Haber 10 Mayıs 2017 - 11:08 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.

2017-10-05-bekir-sakar1

Berat Kandilinin sevgi, saygı ve hoşgörünün hâkim olduğunu belirten, Başkan Sakar, mesajında şunları belirtti:

Tüm İslam âlemi olarak, Ramazan ayının müjdecisi olan Berat Kandiline kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Berat Kandili, affolunma ve kardeşlik duygularımızın pekişmesi bakımından bizler için büyük bir fırsattır.

Bütün mübarek gün ve gecelerde olduğu gibi Berat Kandili de insanlar arasındaki sevgi ve saygı bağını, dayanışma ruhunu pekiştiren, birlik ve bütünlüğümüzü, huzur ve esenliğimizi geliştirmemize vesile olan özel ve müstesna gecelerden biridir. Böylesi mübarek gecelerde toplumsal sorumluluğumuzun da farkına vararak birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma içinde birbirimizi sevmeli, kini ve nefreti sevgiye; bencilliği fedakârlığa dönüştürerek bütün güzellikleri birlikte paylaşmalıyız.

Berat Kandili vesilesiyle, başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyanın barış ve huzura kavuşmasını diler, başta Yavuzeli hemşehrilerim başta olmak üzere ülkemizin ve tüm İslam âleminin mübarek Berat Kandilini kutlarım.

Bekir Sakar

Yavuzeli Ziraat Odası Başkanı

Yavuzelihaber

10.05.2017

YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal