Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber

Yavuzelispor Oyuncuları 4 Yıl Sonra Dualarla Anıldı

Yavuzelispor takımı 4 yıl önce yapacağı futbol maçı için Gaziantep il merkezine giderken trafik kazası geçirdi. Trafik kazasında ölen iki futbolcu ve bir yönetici yıldönümü nedeniyle mezarları başında dualarla anıldı. Gaziantep’in Yavuzeli ilçesinden il merkezine seyreden ve takımı taşıyan otobüsünün kaza yapması sonucu Yavuzelispor kulübü takım kaptanı Ali Çelik, Yönetici Cemil Yılmaz (Cuma Şanlı) ve genç […]

Bu Haber 03 Kasım 2016 - 18:31 'de eklendi ve 127 kez görüntülendi.

Yavuzelispor Oyuncuları 4 Yıl Sonra Dualarla Anıldı

Yavuzelispor takımı 4 yıl önce yapacağı futbol maçı için Gaziantep il merkezine giderken trafik kazası geçirdi. Trafik kazasında ölen iki futbolcu ve bir yönetici yıldönümü nedeniyle mezarları başında dualarla anıldı.

Gaziantep’in Yavuzeli ilçesinden il merkezine seyreden ve takımı taşıyan otobüsünün kaza yapması sonucu Yavuzelispor kulübü takım kaptanı Ali Çelik, Yönetici Cemil Yılmaz (Cuma Şanlı) ve genç sporcu Mehmet Şahin hayatını kaybetmişti. Kazada ölen futbolcular ve yönetici vefatlarının 4. yıl dönümünde mezarı başında Yasin-i Şerif, Fatiha ve dualarla anıldı. Anma programına Yavuzelispor Başkanı Ramazan Çelik, Merkez Cami İmam Hatibi İlyas Yılmaz, vefat eden futbolcu yakınları ve futbolcular katıldı. İlyas Yılmaz tarafından Yasin-i Şerif ve Duaların okunduğu ziyarette katılımcılar yapılan dualarla amin dedi. Okunan Kuran-ı Kerim ve dualar sonrasında Yavuzelispor Kulübü Başkanı Ramazan Çelik bir konuşma yaptı. Çelik konuşmasında; “Üzücü bir kaza sonucu 03.11.2012 günü futbolcu ağabeyimiz takım kaptanımız Ali Çelik, yöneticimiz Cuma Şanlı ve futbolcumuz Mehmet Şahin kardeşlerimizi kaybetmiştik, futbolcularımızı rahmetle 4. yıl dönümünde bir kez daha anıyoruz. Geride kalanlarına sabır diliyoruz. Sizi hiç unutmayacağız,  Allah mekanınızı cennet etsin.” dedi.

2016-11-03-yavuzelispor-anma2

www.yavuzelihaber.com

03.11.2016

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yavuzeli – Yavuzelihaber – Yavuzeli Haber – Yavuzeli Haberleri – Haber
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal